Biblioteczka: „Uwierz że możesz”

Do Biblioteczki wstawiam pierwszą książkę.

Jentezen Franklin w książce „Uwierz że możesz” podpowiada jak marzenie może stać się rzeczywistością.

Bo przecież masz marzenie. Każdy ma. Nawet Ty, który twierdzisz że go nie masz. Schowałeś je głęboko i zapomniałeś. A może nie potrafisz znaleźć. Poszukaj.

 

.

.

Jeśli już go znajdziesz to:

Musisz poznać źródło swojego marzenia*

Bo może się okazać, że nie jest Twoje. Marzenia często pozostają na etapie marzeń. Po nieudanych próbach ich realizacji, zniechęcamy się. Niełatwo zrobić krok na przód, a jeszcze trudniej doprowadzić je do końca. Może jest tak, jak w cytacie z książki „Uwierz że możesz”:

Pewna droga do zniechęcenia – to myślenie o niczym innym, tylko o sobie*

*”Uwierz że możesz” Jentezen Franklin

Autor książki „Uwierz że możesz” wydanej przez Wydawnictwo Koinonia przeprowadzi Cię przez proces od wizji marzenia do jego realizacji.

 

Podziel się z innymiShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

2 komentarze

  1. czuję niedosyt, ale może taki miał być ten wpis. „Musisz poznać źródło swojego marzenia” bo może się okazać, że nie jest twoje – zastanowiło mnie to zdanie. Jeżeli nie moje to czyje? Inni mają czasem w stosunku do nas oczekiwania, ale żeby marzenia? Możesz rozwinąć tę myśl?

    1. Nie jest twoje – nie jest przeznaczone dla ciebie. Miałam taki moment w życiu, kiedy odkryłam, że chrześcijaństwo jest czymś więcej niż do tej pory myślałam. Odkryłam, że można nawiązać relacje przyjaźni z Jezusem. I jeśli źródłem mojego marzenia jest Bóg, to mam wielką szansę go zrealizować ponieważ jest przeznaczone dla mnie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *