niedziela, 14 lipca, 2024

Portal Polka50plus.pl powstał z myślą o dojrzałych kobietach. Porusza wszystkie interesujące nas tematy takie jak zdrowie, moda, rodzina, hobby, podróże i wiele innych. Portal poleca ciekawe filmy, książki, przepisy kulinarne. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. 

Ja, ze swej strony chciałam zaprosić do przeczytania wywiadu ze mną pt. „Podróżniczka, która dojrzała do zwiedzania świata we własnym tempie„, gdzie dzielę się swoimi wspomnieniami z podróży, ale także opowiadam jak się do nich przygotowuję i co jest dla mnie ważne w podróżowaniu. 

Wywiad znajduje się na Polka50plus.pl w zakładce „Podróże” i „Po godzinach/Historie z życia”.

A poniżej fragment tekstu:

Podczas dalekich podróży zaskakujące sytuacje czekają na każdym kroku. Czy przypomina sobie Pani miejsce, które było dla Pani największą niespodzianką? Być może nie spodziewała się Pani, że w pozornie zwyczajnej lokalizacji czekają na Panią takie atrakcje i wrażenia.

Był to kilkudniowy wyjazd na pogranicze Austrii i Węgier, czyli nad Jezioro Nezyderskie.

To chyba nie jest specjalnie znany kierunek turystyczny?

Nie jest to dla Polaków popularny cel podróży i nie ma zbyt wiele relacji z tego regionu. Zastanawiałam nawet, się czy w ogóle warto się tam udawać. Okazało się jednak, że okolice są urokliwe. Zastaliśmy na miejscu malownicze pagórki z winnicami, zabytkowe miasteczka, pałace i krajobrazy z jeziorem w tle, choć ono akurat jest muliste i w znacznej części zarośnięte trzciną. To była majówka, więc dodatkowo wszystko wokół kwitło. Pięknie było.

.

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Urszula
3 lat temu

Ciekawy wywiad. Składam Ci wielkie gratulacje!!!

Dorota
3 lat temu

Mariolu, po pierwsze-gratuluję wywiadu, a po drugie jako osoba 50+ lubiąca podróże, zgadzam się z wieloma Twoimi poglądami na temat podróżowania. Pozdrawiam i życzą Ci wielu udanych wyjazdów tych biskich i tych dalekich.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.

SENIORKA Z PLECAKIEM

SENIORKA Z PLECAKIEM

4
0
Would love your thoughts, please comment.x